Úvod > Rok 2024: SOUTĚŽE - AKCE > Vánoční besídka pro děti a rodiče 2024
Tradiční vánoční besídka pro děti a rodiče se konala v sobotu 23.11.2024 ve Společenském klubu čp. 88. Sešlo se 15 dětí a deset dospělých.
Během besídky proběhlo vyhodnocení prázdninového malování, a to již 20. ročníku, tentokrát na téma POHODA. Ceny účastníkům předaly starostka Dagmar Honsnejmanová a místostarostka Eva Faltusová.
Malování podpořili Královéhradecký kraj s projektem Bookstart a specializované papírnictví Somipo Opočno.
Slavnostní atmosféru navodila vánoční výzdoba. Nechyběl společný přípitek na zdraví a mnoho společných setkání i v příštím roce. Během odpoledne si děti i rodiče zazpívali vánoční koledy, které zazní u rozsvícení vánočního stromu. Zkouška proběhla na jedničku.
Občerstvení zajistila obec Mokré. I rodiče donesli mnoho dobrot. Děti si mohly zahrát společenské hry, rodiče si popovídali u kávy a čaje. Besídka se moc vydařila.
Poděkování patří rodičům, kteří chválili organizaci celé akce a poděkovali za dárky za malování.
Víc fotografií je zde:
www.obecmokre.cz/fotogalerie/vanocni-besidka
Logo knihovny ke stažení
Bludička Mokřinka
Knihovna Jiřího Mahena Brno
279 |
229 |
224 |
239 |
264 |